Přihlásit se | Registrace

Využijte akční ceny chiptuningu v měsíci listopad/2023! Ceny jsou uvedeny po slevě ve výši až 50 % ! Většina řídících jednotek za akční cenu od 4.499 Kč !

GDPR – Souhlas se zpracováním osobních údajů

 

Vážený zákazníku, s účinností od 25. 5. 2018 vstupuje v platnost nařízení Evropské unie o ochraně osobních údajů známe jako GDPR, (General Data Protection Regulation), které se vztahuje na každou firmu v EU ale i státní instituce.

Naší povinností je informovat vás, jaké osobní/firemní údaje zpracováváme, jak a k jakému účelu.

Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás důležitá, ostatně ukládá nám to Evropská Unie. Ve společnosti ECUTech s.r.o. ICO: 0709649 se zavazujeme tyto údaje co nejlépe chránit a nakládat s nimi tak, abychom zamezili jejich zneužití.

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat jen v takovém v rozsahu, v jakém nám je sami poskytnete buď přímým korespondenčním sdělením, telefonem, prostřednictvím interaktivního formuláře nebo ze své veřejně přístupné internetové prezentace, tj. zejména v rozsahu: jméno, příjmení, firma, e-mail, telefonní číslo, sídlo, IČ, DIČ.

Vaše osobní údaje budeme zpracovávat po dobu udělení souhlasu. K Vašim osobním údajům budeme mít přístup pouze my jako Správce
Váš dobrovolně udělený souhlas se zpracováním osobních údajů můžete kdykoli bezplatně odvolat, a to prostřednictvím zaslání emailové zprávy na adresu esotuning@gmail.com.

Veškeré osobní údaje, které nám poskytnete, jsou zabezpečeny standardními postupy a technologiemi. Není však objektivně možné zcela zaručit bezpečnost Vašich osobních údajů. Proto není ani možné 100% zajistit, že k poskytnutým osobním údajům nemůže třetí osoba získat přístup, nemohou být zkopírovány, zveřejněny, pozměněny nebo zničeny prolomením bezpečnostních opatření správce.

V této souvislosti nicméně správce zaručuje, že pravidelně kontroluje, zda systém neobsahuje slabá místa a nebyl vystaven útoku a používá taková bezpečností opatření, která je možné po správci rozumně vyžadovat, aby nedošlo k neoprávněnému přístupu k poskytnutým osobním údajům, a která s ohledem na aktuální stav technologií poskytují dostatečné zabezpečení. Přijatá bezpečnostní opatření jsou pak pravidelně aktualizována.